Projektowanie i doradztwo

Naszą misją jest: dostarczyć niezawodne, bezpieczne konstrukcje, służące do modelowania, dynamicznej adaptacji i izolacji akustycznej pomieszczeń.
Realizujemy ją zgodnie z naszą wizją prowadzenia biznesu – bycia zaufanym partnerem i doradcą dla naszych Klientów dostarczając im rozwiązania odpowiadające ich potrzebom i wymaganiom.

  • Doradztwo

Pierwszym krokiem do zaprojektowania systemu spełniającego wymagania jest poznanie Państwa oczekiwań. Na bazie tych informacji, a także wiedzy i doświadczenia (zdobytego podczas realizacji projektów o różnej skali złożoności technologicznej) naszych specjalistów, jesteśmy w stanie doradzić i zaproponować Państwu rozwiązanie dostosowane do indywidualnych potrzeb.

  • Projekt

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, wykonujemy projekty dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb i wymagań. Nasz zespół inżynierów zajmuje się doradztwem i projektowaniem na wszystkich etapach powstawania inwestycji.

  • Realizacja

W oparciu o wiedzę merytoryczną opracowujemy i wdrażamy projekty systemów ścian przesuwnych a także konstrukcji całoszklanych.
Dostarczamy wysokiej jakości produkty, zapewniamy wsparcie gwarancyjne a także gwarantujemy opiekę techniczną w procesie późniejszej eksploatacji naszych systemów.
W sposób ciągły poszerzamy nasze doświadczenia i wiedzę technologiczną poprzez system zaawansowanych szkoleń partnerskich.

Wyceny i czas realizacji

  • Oferty

Wyceny i oferty do projektów staramy się robić możliwie szybko. Czas sporządzenia konkretnej oferty zależy od stopnia złożoności i wielkości przewidywanej inwestycji. Waha się od kilku godzin do kilku dni.

  • Czas realizacji

Montaże i dostawy realizujemy w czasie kilku lub kilkunastu dni przy małych inwestycjach,  przy dużych ustalamy harmonogram wspólnie z inwestorem